Jest Robótka 2016 do zrobienia!!!

Kochani i kochane, dziś wpis nietypowy. Albowiem zapraszam Was do niezwykłego miejsca, pełnego nieoszlifowanych diamentów. Gdzie świat ma inne reguły, takie bardziej humanitarne, a dobre słowo jest na wagę złota. Zapraszam was do Niegowa, do Domu Pomocy Społecznej.

Dlaczego jest to tak szczególny adres, bliski memu sercu, mimo żę nigdy tam nie byłam? Bo cała ta akcja uratowała mi kiedyś Święta. Tak, tak. Wśród całego zamieszania z etykietą obdarowywania i przygotowywania prezentów, którei wzbudzały jakieś dziwne odczucia, niepojęte moim małym rozumem, pojawili się oni. Ludzie, których cieszy otrzymanie dobrego słowa wypisanego w pośpiechu grudniowym. Którzy mają serca wielkie.

Chcecie poczuć znów magię Świąt? Wiem, banał. Ale uwierzcie mi, nie ma przyjemniejszego uczucia w sercu, niż myśl że jedna nasza kartka świąteczna wywoła czyjść uśmiech i nieskrępowaną radość, będzie trzymana w trzęsących się z emocji rękach i czytana rozbieganym, radosnym wzrokiem. Sorry, mnie bardzo łatwo w życiu uszczęśliwić. Szczerością.

Dlatego zapraszam Was do udziału w Robótce. Na czym to polega? Wysyłamy kartki konkretnej osobie (piękny opis wszystkich Dam i Kawalerów jest na stronie), a jeśli chcemy możemy dołączyć jakiś prezent. Tyle. Więcej informacji TUTAJ. Warto, polecam ja – Ewa :)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.